Deniz yolu konteyner taşımacılığı,Uluslararası lojistik her geçen gün daha da büyüyerek, gelişimine hız kesmeden devam ettirmektedir. Öyle ki bir ülkeden başka bir ülkeye mal ya da hizmet sağlamanın en kolay yöntemlerinden biri de denizyolu taşımacılığını kullanmaktır. Bu taşımacılık yöntemi kendi arasında liner, tramp ve konteyner taşımacılık olarak türlere ayrılır.

Denizyolu Nakliye Firmaları

Dmg Transport olarak denizyolu taşımacılığında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Firmamız uluslararası konteyner taşımacılığı ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla tüm dünya ülkelerine profesyonelce hizmet sunan merkezi İstanbul da bulunan kurumsal bir uluslararası konteyner taşımacılığı yapan bir lojistik firmasıdır
Denizyolu parsiyel yapan firmalar ağırlıklı olarak yurt dışından malzeme getiren ve ya yurtdışına malzeme gönderen firmalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Yurt içerisinde ağırlıklı olarak parsiyel olarak bir gönderme yapılacağı zaman tercih edilen yol karayolu olmaktadır. Biraz daha uygun fiyatlı gelmektedir. Bu yüzden de bu tercih ön plana çıkmaktadır. Ayrıca elbette ki denizyolun dan daha hızlı bir şekilde sonuç alınmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin