ELMA KART PAYKASA

Paykasa kişisel güvenliğinizi sağlayan en güvenli deme araçlarından biridir. Kredi kartı veya ATM kartınızın yüksek limitlerini riske atmadan kolaylıkla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle oyun ve alışveriş sitelerinden alışveriş esnasında kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olur. Paykasa kişisel tüm bilgilerinizi koruma altına alır. Çünkü paykasa kart numarası tek kullanımlıktır. Kopyalansa bile bir sıkıntı olmaz. Limit ve her şey tek kullanım için düzenlenmiştir.

Sanal kart bankanız tarafından oluşturulabiliyor. Ancak paykasa sanal katran daha güvenlidir. Çünkü kesinlikle tek kullanımdan sonra çöptür.
Paykasa kolaylıkla satın alabilirsiniz. Uygun bulduğunuz siteye girdikten sonra; bunu bilgisayar ya da akıllı telefonunuz aracılığı ile yapabilirsiniz. Birkaç bilgi güncellemesinin ardından limitinizi belirleyecek tutarı yatırmanız gerekiyor. Ve işte paykasa hazır, tek yapmanız gereken artık istediğiniz alışverişi yapmaktır.
Online dolandırıcılıktan sizi koruyan en iyi nakit ödeme sistemi olan paykasa ile istediğiniz sanatçının albümü ya da filmini satın alabilir. Yâda oyun sitelerinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gayrimenkul hariç her şeyi satın alabilirsiniz. Dünyanın her yerinde online siteler paykasa kullanımına izin veriyor.
Oysa Paykasa ile alışveriş oldukça kolay! Kolay ve güvenli alışverişin adresi bugünlerde Paykasa gibi görünüyor. Kesinlikle yasal bir uygulamadır ve ihtiyacınız olduğunda tek tıkla 16 hanelik paykasa sanal kart numaranızı oluşturarak işlem yapabilirsiniz.
İstediğiniz ülkeden istediğiniz saatte dilediğiniz alışveriş için paykasa nakit ödeme platformu en güvenli ödeme şekillerinden biridir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin