metin2 pvp

Pvp server demek private server yani halka açık sunucular demektir. Türkiye’de ve yurt dışında binlerce pvp server bulunmaktadır. Bu serverler o kadar gelişmiştir ki bazılarının 25 binden fazla kullanıcısı bulunur. Özetle pvp server resmi olmayan ve oyun dosyaları değiştirilmiş eğlence ve sohbet amaçlı serverlerdir.

[5000TL Turnuva Ödülü] EditsizM2 | Betalı | 1-105 LEVEL| Simya Ve Kuşak YOK|AÇILIS TARİHİ 17.01.2019|

Metin2 Nedir?
Metin2 online ve çok oyuncu desteği ile oynanan bir MMORPG türünde bir oyundur. ÇOk kısa süre içinde milyonlarca kullanıcıya erişmiştir.

Bu kadar kullanıcı sayesinde, hızla yükselen oyun dosyaları internet üzerinde yayılmaya başlandı. Oyun dosyaları yayınlanacak dosyada ile ilgili düzenlemeler ortaya çıktı çıkan bu düzenlemeler sonucunda ortaya metin2 pvp serverler adında oyunlar çıktı. Bu oyunlar sayesinde kullanıcılar oyundaki hatalardan kurtulmuş oldu.

Metin2 PVP serverler sayesinde oyuna güncelleme gelmese bile ekstra özellikler ile onun daha cazip hale gelmiştir.

Php Serverler Ne İşe Yarıyor?
Pvp serverlar çok oyunculu olarak internet üzerinde oynanan oyunların bir kopyası demektir. Birebir aynısı olmadığı için PVP server ismini almıştır.

Bu serverlerin kullanım sebebi, oyundaki zorlukları kolaylaştırmak, hataları düzeltmek ve hilesiz bir ortam sağlamaktır.

PVP serverler en önemli özelliği ise hilesiz ortam sağlamak. Çünkü bu sayede emek veren kullanıcılar emeklerinin bir hile ile yıkıldığını görmemektedir ve oyuna daha sıkı bir şekilde bağlanmaktadırlar.

Metin2 Pvp Özellikleri
Pvp kullanıcılarının en çok merak ettiği bir diğer konu ise metin2’den ne fark olduğu. Aslında hiçbir farkı yoktur diyebiliriz. Sadece ekstra avantajlar ve yenilikler vardır.

Ekstra özellikler şunlardır: zorluk derecesi istenildiği gibi ayarlanabilmektedir, isteyen kolay isteyen zor olarak oynayabilmektedir. Etkinlikler için özel günleri beklemek gerekmemektedir. Serverlerden istediğine gelerek özel gündeki oyunu oynanabilir.

Ayrıca kullanıcılar yöneticilerle birlikte etkinliklerde bulunmayı tercih etmektedirler. Serverlerde yöneticiler kullanıcılarla daha aktif bir şekilde ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin